Diziler

198
IMDb8.8
Patrick Melrose 2018 Full izle 2018 Türkçe Altyazı
Patrick Melrose 2018 Full izle
David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun ardından anılarını geride bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose’un hayatını konu alıyor. Dizinin her bir bölümü Melrose’un bir anısını anlatacak. Güney Fransa’dan 60’lar New York’una süren hikaye 2000’ler İngiltere’sinde son bulacak. Öykülerin adı; Never Mind, Bad News, Some Hope, Mother’s Milk ve At Last olacak.
10 /1
IMDb8.9
Westworld Full HD Türkçe Altyazılı izle 2016 Türkçe Altyazı
Westworld Full HD Türkçe Altyazılı izle
İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder.West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun ...
6 /1
IMDb9.5
Safe Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
Safe Türkçe Dublaj izle
Zengin bir muhitte yaşayan dul bir cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar.
10 /1
IMDb6.6
The Rain Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
The Rain Türkçe Dublaj izle
Acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılır.
7.8 /4
IMDb7.5
Pokémon: Güneş ve Ay – Pokémon Sun and Moon Türkçe Dublaj izle 2016 Türkçe Dublaj
Pokémon: Güneş ve Ay – Pokémon Sun and Moon Türkçe Dublaj izle
Ash ve Pikachu'su, Ash'in annesiyle birlikte Alola bölgesine gittikten sonra Pokémon okuluna yazılır. Burada acımasız Kafatası Takımı'na karşı koymaları gerekir.
9 /1
IMDb8.5
Samuray Jack – Samurai Jack Türkçe Dublaj Full HD izle 2001 Türkçe Dublaj
Samuray Jack – Samurai Jack Türkçe Dublaj Full HD izle
Film Jack'in çocukluğundan başlar. İmparator olan babası ona iblis Aku'yu nasıl geldiği yere gönderdiğini anlatışından itibaren süregelir. Bu sırada Aku'nun imparatorluğu işgal etmesi ile Jack'ın babası ve halkı esir düşerler. Yalnızca Jack, annesi ve işgalden kurtabildikleri kutsal kılıç ile birlikte kaçmışlardır. Fakat anne ve oğlun yolları ayrılmış ve Jack, kötü ruhlu Aku ile savaşabilmek için birçok eğitimden geçmiştir. Aradan yıllar ...
9.8 /4
IMDb7.8
The 100 Türkçe Altyazılı HD 1080p izle 2014 Türkçe Altyazı
The 100 Türkçe Altyazılı HD 1080p izle
97 yıl önce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir kısmını yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket sırasında 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunan 400 kişidir. Üç kuşak uzayda doğmuş ve sayıları 4.000'i bulmuştur. 12 istasyon artık birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus kontrolü gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Grup liderleri geleceklerini korumak için bir ...
0 /0
IMDb7.8
The Alienist – Ruh Avcısı 2018 Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
The Alienist – Ruh Avcısı 2018 Türkçe Dublaj izle
Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak olan ve Türkçe'ye Ruh Avcısı ismiyle çevirilen The Alienist, 1896 yılında New York'ta geçiyor. Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.
7 /4
IMDb7.8
The Alienist – Ruh Avcısı 2018 izle 2018 Türkçe Altyazı
The Alienist – Ruh Avcısı 2018 izle
Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanacak olan ve Türkçe'ye Ruh Avcısı ismiyle çevirilen The Alienist, 1896 yılında New York'ta geçiyor. Times muhabiri John Schuyler Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve henüz yeni atanmış olan polis müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmalarının hikayesini anlatıyor.
10 /1
IMDb8.2
Tabula Rasa HD izle 2017 Türkçe Altyazı
Tabula Rasa HD izle
Hafıza kaybı yaşayan bir kadın, bir kayıp şahıs vakasının kilit ismi olduğunda kendini aklamak için hatıralarını yeniden bir araya getirmek zorunda kalır.
0 /0
IMDb4.5
Edha Türkçe Altyazılı Full HD izle 2018 Türkçe Altyazı
Edha Türkçe Altyazılı Full HD izle
Yakışıklı ve gizemli bir adamla tanışınca adım attığı intikam, tutku ve karanlık sırlarla dolu hayat, başarılı bir moda tasarımcısı olan bekâr annenin sınırlarını zorlar.
10 /1
IMDb7.5
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Dublaj 1080p izle 2010 Türkçe Dublaj
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Dublaj 1080p izle
Ben , Gwen ve Kevin Vilgax'ı yendiler. Ben Vilgax'ı yendikten sonra gündelik tesisatçı işine geri döner. Ama Jimmy adlı bir çocuğun onun uzaylılara dönüştüğü resimleri ve videoları internete yayınlar. Bunun sonucu bütün dünya Ben'in kahraman olduğunu öğrenirler. Sonra Agreggor adında bir Osmosian, Ben'i yok etmeye gelir.
10 /1
IMDb6.9
Kara Şimşek – Knight Rider Türkçe Dublaj HD izle 1982 Türkçe Dublaj
Kara Şimşek – Knight Rider Türkçe Dublaj HD izle
Kara Şimşek, 1982-1986 yılları arasında ABD'de yayınlanan ve Türkiye dahil Dünya'nın birçok ülkesinde de yayınlanarak popüler olmuş efsanevi televizyon dizisi. TRT tek kanallıyken ekrana gelen dizi 90 bölüm sürmüştür.
10 /2
IMDb9.5
Lost in Space Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
Lost in Space Türkçe Dublaj izle
Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder. Ama çevreleri gizli tehlikelerle doludur.
10 /2
IMDb6.6
Life Sentence Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
Life Sentence Türkçe Dublaj izle
Dizi, kendisine sekiz yıl önce kanser tanısı konulan ve öleceği söylenen özgür ruhlu bir kadını merkezine alıyor. Stella'ya (Lucy Hale) kanseri yendiği ve artık tamamen iyileştiği söylendikten sonra, öleceğini düşündüğü zamanlarda yaptığı seçimlerle yüzleşmek durumunda kalır.
0 /0
IMDb7.3
Deception Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
Deception Türkçe Dublaj izle
Başarılı illüzyonist Cameron Black’in (Cutmore-Scott) kariyeri bir anda bitme noktasına gelir, çünkü adı bir skandala karışmış ve suçlu konumuna düşmüştür. FBI ise hayatına karşılık ajanların suçlular üzerinde kullanılabileceği, onları yakalayacak veya kullandıkları metotları çürütecek icatlar yapması için ona teklif sunar. Böylece Cameron özel danışman olarak sahne sanatını suçluların yakalanmasını sağlamak için kullanmaya başlar.
9 /1
IMDb
Fastest Car Türkçe Dublaj izle 2018 Türkçe Dublaj
Fastest Car Türkçe Dublaj izle
Egzotik süper arabaların sürücüleri, gerçek araba sevdalılarının aldatıcı biçimde hızlı yaratılmış gizli modifiye arabalarına karşı yarışarak şöhretlerini riske atıyor.
8 /1

hd film izle