SONY’nin 2018’de Damga Vuracak Filmi Venom’un İlk Fragmanı Yayınlandı

DΛRΙЦS™ ΝΞX Şubat 16, 2018 Görüntülemeler 242

Sevilen Marvel karakterlerinden Venom’un Sony imzasıyla çıkacak filmi için ilk fragman yayınlandı.

Marvel evreninin sinema perdesinde git gide genişlemesi ve karakterlere özel filmlerin artması sevenlerini oldukça memnun ediyor. Marvel sinematik evreninin dışında, diğer firmalardan da Marvel karakterlerinin yer aldığı filmler görüyoruz. Bu kez Sony Pictures tarafından yayınlanacak Venom’un hikayesini göreceğiz. Film 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Büyük bir merakla beklenen ilk fragmanın Marvel fanları için bir miktar hayal kırıklığı yarattığını söyleyebiliriz. Nitekim Venom’un fragmanında Venom’u göremiyoruz. Tom Hardy’nin canlandıracağı ve Venom’un gerçek kimliği olan Eddie Brock karakterine yoğunlaşan fragman, ‘teaser trailer’ olarak yayınlandığı için ilk etapta pek bir şey göstermemesini anlayışla karşılamak gerek. Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdaki linkten YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.:

Y O U T U B E

Venom’un görünmemesi dışında son zamanlardaki neredeyse bütün Marvel yapımları gibi sağlam bir film olmasına kesin gözüyle baktığımız Venom, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek. Siz ne düşünüyorsunuz? Yayınlanan fragman hakkındaki görüşleriniz neler? 🙂

hd film izle